17:02 | 12.07.13 | Նորություններ | 6032
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը այսօր ներկայացրել է նոր պրեմիում SMS ծառայություն՝ նախատեսված այն վարորդների համար, ովքեր ցանկանում են ավտոմեքենան կայանելու համար վճարել անմիջապես բջջային հեռախոսով:
Այսպես, 1 ժամ մեքենան կայանելու համար անհրաժեշտ է SMS ուղարկել 1045 կարճ համարին (1 ժամով կայանման արժեքը 100 դրամ է), իսկ շուրջօրյա կայանման համար՝ 5045 կարճ համարին (այս դեպքում արժեքը 500 դրամ է):
SMS հաղորդագրությամբ ավտոկայանման համար վճարում կատարելն առկա ամենաճկուն տարբերակներից մեկն է: Նախագիծն իրականացվում է «Փարքինգ սիթի սերվիս» ընկերության հետ համատեղ:

17:02 | 12.07.13 | Новости | 6269
Вива-Сел-МТС представила сегодня новую премиум SMS услугу, предназначенную для тех водителей, которые желают оплатить стоянку своей автомашины непосредственно с мобильного телефона.
Таким образом, для одного часа стоянки необходимо отправить SMS на короткий номер 1045 (стоимость одного часа стоянки – 100 драм), а за суточную стоянку – на номер 5045 (в этом случае стоимость – 500 драм).
Оплата автостоянки посредством SMS сообщения на данный момент является одной из наиболее гибких систем оплаты. Проект осуществляется совместно с компанией «Паркинг сити сервис».