13:25 | 20.02.13 | Նորություններ | 3892
ԱրմենՏելը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է «Միքս» հետվճարային սակագնային փաթեթին միանալու նոր հնարավորության մասին:
Beeline բջջային կապի բաժանորդները, պահպանելով իրենց համարը կարող են անցում կատարել «Միքս» հետվճարային սակագնային փաթեթին` դիմելով մոտակա բջջային կապի կենտրոն կամ վաճառքի և սպասարկման գրասենյակ, հայտնել են ընկերությունում:
«Միքս» սակագնային փաթեթը կապի պարզ և մատչելի սակագների շնորհիվ մեծ ճանաչում է վայելում Beeline անհատ և կորպորատիվ բաժանորդների շրջանում: Բացելով գործող համարի պահպանմամբ անցման հնարավորությունը, մենք փորձում ենք սակագնային փաթեթն ավելի մոտեցնել հաճախորդին, իսկ միացումն ավելի հեշտացնել»,- ասել է ԱրմենՏելի գլխավոր տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար Կարեն Շախնազարյանը:
Սակագնային փաթեթի ներսում ելքային զանգի մեկ րոպեի, SMS կամ MMS հաղորդագրության, ինչպես նաև ուղարկած/ստացած տվյալների 1ՄԲ գինը կազմում է 4.99 դրամ: Ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը դեպի Beeline բջջային և ֆիքսված ցանցեր, ինչպես նաև դեպի ՀՀ և ԼՂՀ այլ բջջային ցանցեր կազմում է 29.99 դրամ: Ելքային SMS և MMS հաղորդագրության արժեքը դեպի Beeline և ՀՀ այլ բջջային ցանցեր կազմում է 8.99 դրամ: Beeline ցանցում ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 9.99 դրամ:
Առաջարկը գործում է Beeline բջջային կապի բոլոր սակագնային փաթեթների համար, որոնցից անցումը նախատեսված է գործող միացման պայմաններով:

13:25 | 20.02.13 | Новости | 4327
АрменТел (торговая марка Beeline) объявил о новой возможности подключения к постоплатному тарифному плану «Mix» с единой ценой на звонки, сообщения и мобильный Интернет.
Абоненты мобильной связи Beeline могут перейти на постоплатный ТП «Mix» с сохранением номера, обратившись в ближайший салон мобильной связи или офис продаж и обслуживания компании, сообщили в АрменТел.
«Благодаря простым понятным и доступным ценам на связь, тарифный план «Mix» пользуется большой популярностью у частных и корпоративных клиентов Beeline. Открывая возможность перехода с сохранением своего действующего номера, мы стараемся сделать тарифный план еще ближе для абонентов, а подключение к нему проще», - отметил ИО генерального директора компании Карен Шахназарян.
Внутри тарифного плана стоимость минуты исходящего звонка, SMS или MMS, а также 1 МБ переданных/полученных данных составляет 4,99 драма. Стоимость минуты исходящего звонка на фиксированную сеть Beeline, а также на другие мобильные сети РА и НКР составляет 29,99 драм. Цена исходящих SMS и MMS-сообщений на номера мобильной сети Beeline и других местных сотовых операторов – 8,99 драм. Стоимость исходящего вызова внутри сети Beeline 9,99 драма за минуту.
Предложение действует для всех тарифных планов Beeline, переходы с которых предусмотрены текущим условием подключения.