Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) հայտնել է Երեւանի Ջրվեժ միկրոշրջանում Beeline վաճառքի եւ սպասարկման նոր գրասենյակի բացման մասին:
«Բացելով Beeline վաճառքի եւ սպասարկման 25-րդ գրասենյակը մայրաքաղաքում` ԱրմենՏելը նպատակ ունի ընկերության ծառայություններն էլ ավելի մոտեցնել հաճախորդներին: Գրագիտություն եւ քաղաքավարիություն, հարմարավետություն եւ անհատական մոտեցում յուրաքանչյուր բաժանորդին. ահա այն հիմանկան չափորոշիչներն, որոնցով մենք առաջնորդվում ենք հաճախորդների սպասարկման ոլորտում: Մոտ ապագայում պատրաստվում ենք  ավելացնել վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների քանակը եւ ներդնել սպասարկման նորագույն մեթոդներ», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Նոր գրասենյակը 25-րդն է մայրաքաղաքում, իսկ Հայաստանի տարածքում գործում է Beeline վաճառքի եւ սպասարկման 82 գրասենյակ:

07:22 | 01.11.12 | Новости | 3392
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) открыл новый офис продаж и обслуживания в микрорайоне Джрвеж города Ереван.
«Открывая 25-й офис продаж и обслуживания в столице, компания «АрменТел» преследует цель сделать услуги компании еще ближе к клиентам. Грамотность и вежливость, комфорт и индивидуальный подход к каждому абоненту – вот те основные критерии, которыми мы руководствуемся в вопросе клиентского обслуживания. В ближайшее время компания планирует расширить сеть своих офисов и внедрить инновационные механизмы обслуживания», - отметил генеральный директор компании Игорь Климко.
Новый офис является 25-м по счету офисом Beeline в столице, а всего в Армении действуют 82 офиса продаж и обслуживания Beeline.