Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է մարզային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար ակցիայի վերսկսման մասին:
Ակցիայի շրջանակում մինչեւ 2012թ. հոկտեմբերի 15-ը Beeline շարժական կապի մարզային սակագնային փաթեթներից մեկին միանալիս ֆիզիկական անձիք կստանան 300 անվճար ներցանցային րոպե, 100-ական անվճար ներցանցային SMS եւ MMS հաղորդագրություն, ինչպես նաեւ 100 ՄԲ շարժական ինտերնետ: Այս բոնուսները հավասար մասերով տրամադրվում են հաճախորդին ակցիային միանալուց հետո` առաջին 3 ամիսների ընթացքում, հայտնել են ընկերությունում:
«Անցկացնելով հերթական ակցիան մարզերում բնակվող մեր բաժանորդների համար` մենք տալիս ենք նրանց մտերիմների եւ ընկերների հետ մատչելի շփման եւս մեկ հնարավորություն:  Վստահ ենք, որ այս պարզ եւ հարմարավետ ակցիան կապահովի մեր հաճախորդների հաճելի եւ ուրախ շփումը ինչպես հեռախոսազրույցների, այնպես էլ հաղորդագրությունների եւ շարժական ինտերնետի միջոցով», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Մարզային սակագնային փաթեթների նոր բաժանորդները  կարող են միանալ ակցիային իրենց հեռախոսներից հավաքելով *311# անվճար հրահանգը: Գործող բաժանորդները կարող են միանալ ակցիային  հավաքելով *350# հրահանգը, հարցման արժեքը 350 դրամ է (ներառյալ ԱԱՀ): Ակցիայի մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ www.beeline.am կայքում կամ զանգահարելով 0611 անվճար հեռախոսահամարով:
Մարզերի բնակիչների համար ԱրմենՏելն առաջարկում է «Արագածոտն», «Արարատ», «Արմավիր», «Վայոց Ձոր», «Գեղարքունիք», «Կոտայք», «Լոռի», «Սյունիք», «Տավուշ» եւ «Շիրակ» մարզային սակագնային փաթեթներ: Մարզային սակագնային փաթեթների առանձնահատկություն զանգերի ցածր սակագինն է: Այսպես, սակագնային պլանի համանուն մարզում գտնվելիս, Beeline բջջային ցանցում մեկ զանգի արժեքը կազմում է 9 դրամ` անկախ խոսակցության տեւողությունից:

14:13 | 06.09.12 | News | 3306
Yerevan/Mediamax/. ArmenTel (Beeline trademark) announced the resumption of an action for the subscribers of regional tariff plans.
By connecting to one of Beeline mobile regional tariff plans by 15 October 2012, individuals can receive free 300 minutes within the network, send 100 SMS and MMS messages inside the network free of charge and use 100MB of mobile Internet. These bonuses are equally provided to subscribers during the first three months after connecting to the action, the company reported.
“Conducting a regular action for many of our subscribers in the regions we are trying to give them another opportunity to freely communicate with their friends and relatives. We believe that this simple and convenient action will give out clients and their close ones nice and peasant communication both by means of a telephone conversation and through messages or mobile Internet,” company’s CEO Igor Klimko said.
The new subscribers of Beeline regional tariff plans can connect to the action by dialing *311#. Current subscribers can join the action by dialing *350#. The cost of the request for existing subscribers is AMD 350, VAT inclusive. Additional information about the action is available at www.beeline.am or via 0611 free number.
“ArmenTel” offers the following regional tariffs for subscribers in the regions: “Aragatsotn”, “Ararat”, “Gegharkunik”, “Kotayk”, “Armavir”, “Shirak”, “Lori”, “Syunik”, “Tavush” and “Vayots Dzor”. Thus, the price for outgoing calls within Beeline network in the relevant region makes AMD 9 irrespective of the call duration.