Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է մարզային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար ակցիայի վերսկսման մասին:
Ակցիայի շրջանակում մինչեւ 2012թ. հոկտեմբերի 15-ը Beeline շարժական կապի մարզային սակագնային փաթեթներից մեկին միանալիս ֆիզիկական անձիք կստանան 300 անվճար ներցանցային րոպե, 100-ական անվճար ներցանցային SMS եւ MMS հաղորդագրություն, ինչպես նաեւ 100 ՄԲ շարժական ինտերնետ: Այս բոնուսները հավասար մասերով տրամադրվում են հաճախորդին ակցիային միանալուց հետո` առաջին 3 ամիսների ընթացքում, հայտնել են ընկերությունում:
«Անցկացնելով հերթական ակցիան մարզերում բնակվող մեր բաժանորդների համար` մենք տալիս ենք նրանց մտերիմների եւ ընկերների հետ մատչելի շփման եւս մեկ հնարավորություն:  Վստահ ենք, որ այս պարզ եւ հարմարավետ ակցիան կապահովի մեր հաճախորդների հաճելի եւ ուրախ շփումը ինչպես հեռախոսազրույցների, այնպես էլ հաղորդագրությունների եւ շարժական ինտերնետի միջոցով», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Մարզային սակագնային փաթեթների նոր բաժանորդները  կարող են միանալ ակցիային իրենց հեռախոսներից հավաքելով *311# անվճար հրահանգը: Գործող բաժանորդները կարող են միանալ ակցիային  հավաքելով *350# հրահանգը, հարցման արժեքը 350 դրամ է (ներառյալ ԱԱՀ): Ակցիայի մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ www.beeline.am կայքում կամ զանգահարելով 0611 անվճար հեռախոսահամարով:
Մարզերի բնակիչների համար ԱրմենՏելն առաջարկում է «Արագածոտն», «Արարատ», «Արմավիր», «Վայոց Ձոր», «Գեղարքունիք», «Կոտայք», «Լոռի», «Սյունիք», «Տավուշ» եւ «Շիրակ» մարզային սակագնային փաթեթներ: Մարզային սակագնային փաթեթների առանձնահատկություն զանգերի ցածր սակագինն է: Այսպես, սակագնային պլանի համանուն մարզում գտնվելիս, Beeline բջջային ցանցում մեկ զանգի արժեքը կազմում է 9 դրամ` անկախ խոսակցության տեւողությունից:

14:13 | 06.09.12 | Новости | 4342
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявил о возобновлении акции для абонентов региональных тарифных планов.
Физические лица, подключившиеся к одному из региональных ТП мобильной связи Beeline до 15 октября 2012 года, могут бесплатно получить 300 минут для общения внутри сети, возможность бесплатно отправлять по 100 SMS и MMS-сообщений внутри сети и использовать 100 МБ мобильного интернета. Эти бонусы равными частями предоставляются абоненту в течение первых трех месяцев после подключения к акции, сообщили в компании.
«Проводя очередную акцию для большого числа наших абонентов в регионах, мы стараемся предоставить им еще одну возможность доступного общения со своими родными и друзьями. Мы уверены, что эта простая и удобная в подключении акция, подарит нашим клиентам и их близким только приятное и веселое общение, как посредством телефонного разговора, так и с помощью сообщений или мобильного Интернета», - отметил гендиректор компании Игорь Климко.
Новые абоненты всех региональных ТП Beeline могут подключиться к акции, набрав на своем телефоне бесплатную команду *311#. Действующие абоненты могут принять участие в акции, набрав команду *350#. Стоимость запроса для действующих абонентов составляет 350 драмов, включая НДС. Дополнительную информацию об акции можно получить на сайте www.beeline.am или, позвонив по бесплатному номеру 0611.
Для жителей областей компания «АрменТел» предлагает региональные тарифные планы «Арагацотн», «Арарат», «Гегаркуник», «Котайк», «Армавир», «Ширак», «Лори», «Сюник», «Тавуш» и «Вайоц Дзор». Отличительной особенностью которых является низкая стоимость звонков в пределах «домашнего» региона. Так, стоимость исходящего звонка внутри мобильной сети Beeline при нахождении в регионе действия одноименного тарифного плана составляет 9 драмов в независимости от продолжительности разговора.