16:39 | 05.06.12 | Նորություններ | 2801
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է Facebook-ում Beeline Armenia պաշտոնական էջում (http://www.facebook.com/beeline.am), «Հայկական ֆուտբոլի վառ ակնթարթներ» խորագրով նոր ֆոտոմրցույթի անցկացման մասին:
Մրցույթի հաղթողները որպես մրցանակ կստանան 2014 թվականի Աշխարհի առաջնության ընտրական փուլի Հայաստան-Իտալիա հանդիպման տոմսեր:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լուսանկարել հետաքրքիր եւ ուշագրավ ակնթարթներ` նվիրված Հայաստան-Ղազախստան ֆուտբոլային հանդիպմանը կամ պարզապես Հայաստանի ֆուտբոլի հավաքականին եւ մինչեւ հունիսի 8-ը ժամը 17:00-ն ներառյալ ուղարկել նկարը pr@beeline.am էլեկտրոնային փոստի հասցեին: Մրցույթի պայմաններին համապատասխանող լուսանկարները մեկ ամբողջական ալբոմով հունիսի 11-ին մինչեւ ժամը 15:00-ը կհրապարակվեն Ֆեյսբուք սոցիալական ցանցի  Beeline Armenia էջում:
Մրցույթում կհաղթի երկու լուսանկար. առաջին հաղթող լուսանկարը համարվում է այն լուսանկարը, որը կհավաքի առավելագույն թվով Like, իսկ երկրորդը կընտրի հանձնաժողովը, որը  կազմված է «Առաջին հայկական ճակատ» երկրպագուների շարժման,  «ԱրմենՏել» ընկերության, ինչպես նաեւ Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային հավաքականի ներկայացուցիչներից: Յուրաքանչյուր հաղթող մասնակից կստանա Հայաստան-Իտալիա խաղի երկու տոմս: Մրցույթի կազմակերպիչներին առավել դուր եկած եւս երկու մասնակիցներ կստանան խրախուսական մրցանակներ:
«Շուտով Հայաստանի հավաքականը կսկսի ելույթները Աշխարհի Առաջնության ընտրական փուլում, եւ շատ կարեւոր է, որպեսզի ֆուտբոլիստները զգան երկրպագուների աջակցությունը ոչ միայն մարզադաշտում: Հայտարարելով մրցույթը` մենք առաջարկում ենք երկրպագուներին կիսել հավաքականի խաղից ստացած վառ տպավորությունները եւ արտահայտել իրենց աջակցությունը», - նշեց «ԱրմենՏել»  ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

16:39 | 05.06.12 | Новости | 3589
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявил о проведении конкурса фотографий «Яркие моменты армянского футбола» на официальной странице Beeline в Facebook (http://www.facebook.com/beeline.am).
Призами конкурса станут 4 билета на отборочный матч чемпионата мира по футболу 2014 года между сборными Армении и Италии, который пройдет в сентябре в Ереване.
Для участия в конкурсе необходимо сфотографировать интересные и яркие моменты, посвященные сборной Армении по футболу или сегодняшнему матчу между Арменией и Казахстаном и отправить эти фотографии на электронный адрес pr@beeline.am не позднее 17:00 часов 8 июня 2012 года.
Финалистами конкурса станут два участника: первый победитель определится количеством отметок like, а второго выберет жюри, состоящее из представителей движения армянских болельщиков (FAF), компании «АрменТел» и игроков сборной Армении по футболу. Каждый победитель получит два билета на матч между сборными Армении и Италии. Еще двое участников получат поощрительные призы от организаторов конкурса.
«Совсем скоро сборная Армении начнет выступления в отборочном туре Чемпионата Мира, и важно, чтобы футболисты чувствовали поддержку фанатов не только на стадионе. Объявляя конкурс, мы предлагаем болельщикам поделиться яркими впечатлениями от игры национальной сборной и выразить свою поддержку футболистам», – отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.
Конкурс завершится 18 июня, имена победителей и итоги будут размещены на  официальной странице Beeline в социальной сети Facebook.