15:15 | 09.02.12 | Նորություններ | 11193
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան այսօր ասել է, որ “Orange-ը գեղեցիկ նվեր է նախապատրաստել ինտերնետ-բաժանորդներին գերարագ ինտերնետի կրկնակի ծավալի տեսքով”:
“Փետրվարից մարտ ընկած ժամանակահատվածում գեղեցիկ տոներ կան` սիրո, գեղեցկության եւ երիտասարդության, եւ Orange-ը գեղեցիկ նվեր է մատուցում իր բաժանորդներին”,- ասել է նա:
Մինչեւ մարտի 8-ը բոլոր նրանք, ովքեր մեկ տարով կբաժանորդագրվեն Ինտերնետ Հիմա 9000, 11000, 20000 կամ MyFi 10000, 12000, 21000 սակագնային պլաններից որեւէ մեկին կամ 1 տարով կերկարացնեն իրենց առկա բաժանորդային պայմանագիրը, 12 ամիսների ընթացքում կստանան գերարագ ինտերնետի կրկնակի ծավալ:
Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանն էլ տեղեկացրել է, որ Orange-ի բաժանորդները գերարագ ինտերնետի կրկնակի ծավալը կարող են կիսել մտերիմների հետ: “Մինչեւ մարտի 8-ը, ի հավելում կրկնակի ծավալի, ինտերնետ բաժանորդները կարող են ստանալ նաեւ Ինտերնետ Միասին ծառայության երկու հավելյալ SIM քարտ մեկի գնով”,- ասել է նա:

15:15 | 09.02.12 | News | 10506
“There are nice holidays from February through March, the Days of Love, Beauty and Youth, and Orange prepared a nice gift to its subscribers”, he said.
All those who will get subscribed to one of Internet Now 9000, 11000, 22000 or MyFi 10000, 12000, 21000 tariff plans or extend the contract for a year, will get a doubled volume of high-speed internet for 12 months.
Orange Armenia Marketing Director Aram Mkrtchyan said that Orange subscribers will be able to share the doubled volume of high-speed internet with their friends. “Till March 8, our subscribers may also get extra SIM cards of “Internet Together” service at a price of one card in addition to the doubled volume”, he said.