15:15 | 09.02.12 | Նորություններ | 11193
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան այսօր ասել է, որ “Orange-ը գեղեցիկ նվեր է նախապատրաստել ինտերնետ-բաժանորդներին գերարագ ինտերնետի կրկնակի ծավալի տեսքով”:
“Փետրվարից մարտ ընկած ժամանակահատվածում գեղեցիկ տոներ կան` սիրո, գեղեցկության եւ երիտասարդության, եւ Orange-ը գեղեցիկ նվեր է մատուցում իր բաժանորդներին”,- ասել է նա:
Մինչեւ մարտի 8-ը բոլոր նրանք, ովքեր մեկ տարով կբաժանորդագրվեն Ինտերնետ Հիմա 9000, 11000, 20000 կամ MyFi 10000, 12000, 21000 սակագնային պլաններից որեւէ մեկին կամ 1 տարով կերկարացնեն իրենց առկա բաժանորդային պայմանագիրը, 12 ամիսների ընթացքում կստանան գերարագ ինտերնետի կրկնակի ծավալ:
Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանն էլ տեղեկացրել է, որ Orange-ի բաժանորդները գերարագ ինտերնետի կրկնակի ծավալը կարող են կիսել մտերիմների հետ: “Մինչեւ մարտի 8-ը, ի հավելում կրկնակի ծավալի, ինտերնետ բաժանորդները կարող են ստանալ նաեւ Ինտերնետ Միասին ծառայության երկու հավելյալ SIM քարտ մեկի գնով”,- ասել է նա:

Генеральный директор Orange Armenia Бруно Дютуа
Ереван/Медиамакс/. Генеральный директор Orange Armenia Бруно Дютуа заявил сегодня, что “Orange приготовил красивый подарок своим интернет-абонентам в виде двойного объема сверхбыстрого интернета”.
“В период с февраля по март есть красивые праздники – любви, красоты и молодежи, и Orange делает красивый подарок своим абонентам”,- сказал он.
Все те, кто до 8 марта на год подпишутся на один из тарифных планов Интернет Сейчас 9000, 11000, 20000 или MyFi 10000, 12000, 21000 либо продлят уже имеющийся договор на год, в течение 12 месяцев получат двойной объем сверхбыстрого интернета.
Директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян сообщил, что абоненты Orange могут поделиться двойным объемом сверхбыстрого интернета со своими близкими. “До 8 марта, в дополнение к двойному объему, абоненты нашего интернета могут получить также две дополнительные SIM карты услуги “Интернет вместе” по цене одной”,- сказал он.