Երեւան/Մեդիամաքս/. Telcell-ի բաժանորդները հնարավորություն են ստացել լիցքավորելու իրենց հաշիվները «Одноклассники» սոցիալական ցանցում:
Սոցիալական ցանցում հաշիվը լիցքավորելու համար վճարային տերմինալի մենյուում անհրաժեշտ է մտնել “Հեռուստատեսություն եւ զվարճանքներ” բաժինը եւ սեղմել «Одноклассники» տարբերանշանի կոճակը: Այնուհետեւ պետք է գրել լոգինը եւ մուտքագրել գումարը ՀՀ դրամով, որոնք ավտոմատ կերպ կվերածվեն սոցիալական ցանցի արժույթի եւ անմիջապես կգրանցվեն հաշվին:
“Ներկայումս իրենց էլեկտրոնային փոխարժեքներն ունեն գրեթե բոլոր սոցիալական ցանցերը: Տարբեր “նվերների”, “ժպիտիկների”, խաղային եւ ծրագրային ապրանքների ու ծառայությունների դիմաց վճարելու համար բաժանորդը պետք է լիցքավորի իր հաշիվը: Ինչպես ավանդական փողը, վիրտուալ ֆինանսներում էլ չափազանց կարեւոր է որակյալ ծառայությունը եւ ընդունելի ֆինանսական պայմանները: Վստահ ենք, որ երկու դեպքում էլ մեր առաջարկը ավելի շահավետ է հայ սպառողների համար”, - ասել է Telcell-ի մարկետինգի տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը:

Yerevan/Mediamax/. Users of Telcell have gained the chance to replenish their accounts in “Odnoklassniki” social network.
In order to replenish the account in the social network, one should choose “Television and Entertainment” section in the payment terminal menu and press the button with the logotype of “Odnoklassniki”. Then one should input their login and insert the money in AMD, which is automatically converted into the social network currency and instantly added to the account.
“Now almost all social networks have their own electronic currencies. In order to pay for various “gifts”, “smiles”, products and services in games and applications, the users should replenish their accounts. In virtual finances, just like in traditional ones, important criteria are high quality service and acceptable financial terms. We are sure that our offer is the most convenient for Armenian users as to both factors”, Marketing Director of TelCell Sergey Hyusnunts said.