Երեւան/Մեդիամաքս/. Telcell-ի բաժանորդները հնարավորություն են ստացել լիցքավորելու իրենց հաշիվները «Одноклассники» սոցիալական ցանցում:
Սոցիալական ցանցում հաշիվը լիցքավորելու համար վճարային տերմինալի մենյուում անհրաժեշտ է մտնել “Հեռուստատեսություն եւ զվարճանքներ” բաժինը եւ սեղմել «Одноклассники» տարբերանշանի կոճակը: Այնուհետեւ պետք է գրել լոգինը եւ մուտքագրել գումարը ՀՀ դրամով, որոնք ավտոմատ կերպ կվերածվեն սոցիալական ցանցի արժույթի եւ անմիջապես կգրանցվեն հաշվին:
“Ներկայումս իրենց էլեկտրոնային փոխարժեքներն ունեն գրեթե բոլոր սոցիալական ցանցերը: Տարբեր “նվերների”, “ժպիտիկների”, խաղային եւ ծրագրային ապրանքների ու ծառայությունների դիմաց վճարելու համար բաժանորդը պետք է լիցքավորի իր հաշիվը: Ինչպես ավանդական փողը, վիրտուալ ֆինանսներում էլ չափազանց կարեւոր է որակյալ ծառայությունը եւ ընդունելի ֆինանսական պայմանները: Վստահ ենք, որ երկու դեպքում էլ մեր առաջարկը ավելի շահավետ է հայ սպառողների համար”, - ասել է Telcell-ի մարկետինգի տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը:

10:10 | 08.06.11 | Новости | 5639
Ереван/Медиамакс/. Пользователи Telcell получили возможность пополнять свои счета в социальной сети «Одноклассники».
Для пополнения счета в соц. сети, в меню платежного терминала следует войти в раздел «Телевидение и развлечения» и нажать на кнопку с логотипом «Одноклассники». Далее необходимо набрать свой логин и внести деньги в армянских драмах, которые автоматически конвертируются в валюту социальной сети и моментально зачисляются на счет.
«В настоящее время своими электронными валютами обзавелись почти все социальные сети. Чтобы оплачивать различные «подарки», «смайлики», товары и услуги в играх и приложениях, пользователю необходимо пополнять свой счет. В виртуальных финансах, также как и в традиционных, важными критериями являются качественный сервис и приемлемые финансовые условия. Мы уверены, что по обоим позициям наше предложение является наиболее выгодным для армянских пользователей», - сказал директор по маркетингу Telcell Сергей Уснунц.