14:37 | 05.05.11 | Նորություններ | 3776
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր Երեւանի կենտրոնում` Սայաթ-Նովա 12 հասցեում, բացվել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ ընկերության 105-րդ սպասարկման կենտրոնը:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքսը, ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանն ասել է, որ նորարական միջավայրով եւ ժամանակակից տեխնոլոգիաներով հագեցած նորաբաց սպասարկման կենտրոնը Հայաստանում հաճախորդների սպասարկման ոլորտում սահմանում է որակի նոր չափանիշ:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը այս տարի կբացի նոր սպասարկման կենտրոններ, ինչպես նաեւ կհագեցնի ու կվերազինի եղածները»,-ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:
Նոր կենտրոնում ներկայացված է ընկերության ծառայությունների ողջ տեսականին, եւ այն գործելու է շաբաթվա բոլոր օրերին, 08:00-ից մինչեւ 24:00-ը:

14:37 | 05.05.11 | News | 3708
Yerevan/Mediamax/. 105th customer service center of “VivaCell-MTS” Company was opened in Yerevan today at 12 Sayat-Nova Street.
Mediamax reports that General Manager of “VivaCell-MTS” Ralph Yirikian stated that, equipped with an innovative environment and modern technologies, the center will establish new standards for customer service in Armenia.
“VivaCell-MTS” will open new customer service centers this year and will update the existing ones”, Ralph Yirikian said.
The entire range of the company’s services will be presented in the new center and it will function every day from 08:00 to 24:00.