14:37 | 05.05.11 | Նորություններ | 3776
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր Երեւանի կենտրոնում` Սայաթ-Նովա 12 հասցեում, բացվել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ ընկերության 105-րդ սպասարկման կենտրոնը:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքսը, ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանն ասել է, որ նորարական միջավայրով եւ ժամանակակից տեխնոլոգիաներով հագեցած նորաբաց սպասարկման կենտրոնը Հայաստանում հաճախորդների սպասարկման ոլորտում սահմանում է որակի նոր չափանիշ:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը այս տարի կբացի նոր սպասարկման կենտրոններ, ինչպես նաեւ կհագեցնի ու կվերազինի եղածները»,-ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:
Նոր կենտրոնում ներկայացված է ընկերության ծառայությունների ողջ տեսականին, եւ այն գործելու է շաբաթվա բոլոր օրերին, 08:00-ից մինչեւ 24:00-ը:

14:37 | 05.05.11 | Новости | 3713
Ереван/Медиамакс/. В центре Еревана на улице Саят-Нова 12 сегодня открылся 105-ый по счету центр обслуживания компании «ВиваСелл-МТС».
Как сообщает Медиамакс, генеральный директор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян заявил, что оснащенный инновационной средой и современными технологиями центр установит новые стандарты для обслуживания клиентов в Армении.
«ВиваСелл-МТС в этом году откроет новые центры обслуживания, а также модернизирует существующие», - заявил Ральф Йирикян.
В новом центре представлен весь спектр услуг компании, и он будет действовать каждый день с 08:00 до 24:00 часов.