13:04 | 04.03.11 | Նորություններ | 4314
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) դարձել է կանանց միամսյակին նվիրված ամենամյա բարեգործական ցուցահանես-վաճառքի գործընկեր:
Ցուցահանդեսն աշխատանքը կսկսի մարտի 6-ին “Արմենիա Մարիոթ” հյուրանոցում` “Կանանց միջոցով եւ կանանց համար” նշանաբանի ներքո: Այն կազմակերպվում է Հայաստանում երիտասարդ կանանց սոցիալական պայմանների բարելավման նպատակով: Տոնավաճառից ստացված միջոցներն կուղվեն Երիտասարդ կանանց ասոցիացիայի կողմից իրականացվող, տնտեսական ոլորտում կանանց մասնակցությունը խթանող ծրագրերի աջակցմանը:
“Շնորհավորում եմ գեղեցիկ սեռի բոլոր ներկայացուցիչներին գալիք տոների կապակցությամբ եւ վստահ եմ, որ այս ցուցահանդեսը շատ կանանց կօգնի իրականացնել իրենց գաղափարները: Տոնավաճառն ուղղված է փոքր եւ միջին բիզնեսի զարգացման գործում կին-գործարարների դերի բարձրացման ծրագրերին, եւ մենք ուրախ ենք դառնալ այս միջոցառման գործընկերը”,- նշել է “ԱրմենՏել”-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Բարեգործական ցուցահանդես-վաճառքին կմասնակցեն կանայք Երեւանից եւ մարզերից, ինչպես նաեւ կանանց համար կիրառական եւ դեկորատիվ ապրանքներ արտադրողները: Բացի այդ, ցուցահանդեսի ավարտին կանցկացվի բարեգործական վիճակահանություն:

Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко
Ереван/Медиамакс/. ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) выступит партнером традиционной ежегодной благотворительной выставки-продажи, посвященной месяцу женщин.
Выставка начнет свою работу 6 марта в отеле «Мариотт Армения» под лозунгом «Силами женщин и для женщин». Ее целью является улучшение социальных условий молодых женщин в Армении. На средства, собранные по итогам выставки, Ассоциация молодых женщин Армении организует обучающие курсы по повышению степени участия женщин в различных сферах, в том числе экономической.
«Поздравляю всех представительниц прекрасного пола с предстоящими праздниками и искренне верю в то, что эта выставка позволит многим женщинам достичь успеха в своих начинаниях. Ярмарка направлена на содействие программам повышения роли женщин-предпринимательниц в развитии малого и среднего бизнеса как основы экономики страны, и мы рады стать ее партнером», - сказал Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
В благотворительной выставке – продаже примут участие женщины из столицы и регионов Армении, а также производители разнообразных прикладных и декоративных изделий для женщин. Кроме того, в конце ярмарки состоится благотворительная лотерея.