13:04 | 04.03.11 | Նորություններ | 4314
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) դարձել է կանանց միամսյակին նվիրված ամենամյա բարեգործական ցուցահանես-վաճառքի գործընկեր:
Ցուցահանդեսն աշխատանքը կսկսի մարտի 6-ին “Արմենիա Մարիոթ” հյուրանոցում` “Կանանց միջոցով եւ կանանց համար” նշանաբանի ներքո: Այն կազմակերպվում է Հայաստանում երիտասարդ կանանց սոցիալական պայմանների բարելավման նպատակով: Տոնավաճառից ստացված միջոցներն կուղվեն Երիտասարդ կանանց ասոցիացիայի կողմից իրականացվող, տնտեսական ոլորտում կանանց մասնակցությունը խթանող ծրագրերի աջակցմանը:
“Շնորհավորում եմ գեղեցիկ սեռի բոլոր ներկայացուցիչներին գալիք տոների կապակցությամբ եւ վստահ եմ, որ այս ցուցահանդեսը շատ կանանց կօգնի իրականացնել իրենց գաղափարները: Տոնավաճառն ուղղված է փոքր եւ միջին բիզնեսի զարգացման գործում կին-գործարարների դերի բարձրացման ծրագրերին, եւ մենք ուրախ ենք դառնալ այս միջոցառման գործընկերը”,- նշել է “ԱրմենՏել”-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Բարեգործական ցուցահանդես-վաճառքին կմասնակցեն կանայք Երեւանից եւ մարզերից, ինչպես նաեւ կանանց համար կիրառական եւ դեկորատիվ ապրանքներ արտադրողները: Բացի այդ, ցուցահանդեսի ավարտին կանցկացվի բարեգործական վիճակահանություն:

13:04 | 04.03.11 | News | 4262
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” CJSC (Beeline trademark) will be the partner of traditional annual charitable exhibition-sale, devoted to the month of women.
The exhibition will start its work on March 6 in “Armenia Marriott” Hotel under “By women and for women” slogan. Its goal is to improve the social conditions of young women in Armenia. At the expense of the funds, raised following the results of the exhibition, the Association of Young Women of Armenia will organize training courses to improve the level of women’s participation in various spheres, including in economic one.
“I am congratulating all the representatives of the fine sex on the upcoming holidays and sincerely believe that this exhibition will allow many women succeeding in their undertakings. The fair aims at assisting the programs for increasing women entrepreneurs’ role in development of small and medium business as the basis of the country’s economy, and we are glad to become its partner”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.
Women from the capital and the regions of Armenia, as well as producers of various applied and decorative items for women will participate in the charitable exhibition-sale. Besides, a charitable lottery will take place at the end of the fair.