13:59 | 30.12.10 | Նորություններ | 4109
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է Nokia եւ Samsung բջջային հեռախոսների անվճար տրամադրման մասին «Քեզ համար» կանխավճարային սակագնային փաթեթին միանալու եւ հաշիվը 12 000, 15 000 կամ 17 000 դրամով լիցքավորելու դեպքում:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, հաշիվը 12 000 դրամով լիցքավորելու դեպքում բաժանորդին կառաջարկվեն Nokia 1202, Nokia 1208, Nokia 1616, Samsung GT-E1080, Samsung GT-E1081 եւ Samsung GT-E1100 մոդելներից մեկը: 15 000 դրամով հաշիվը լիցքավորելու դեպքում հաճախորդը նվեր կստանա Nokia 1661 կամ Nokia 1662 բջջային հեռախոս, իսկ 17 000 դրամի դեպքում` Nokia 1800, Samsung GT-E1150 կամ Samsung SGH-C270:
«Ամանորյա տոների նախաշեմին կապի միասնական օպերատոր «ԱրմենՏել» ընկերությունը հաճախորդներին հնարավորություն է ընձեռում իրենց հարազատներին եւ մտերիմներն նվիրել Beeline ցանցին միացած նոր բջջային հեռախոս»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
12 000, 15 000 եւ 17 000 դրամի լրացուցիչ հաշվեկշռի գումարը կարող է ծախսվել միայն ներցանցային ձայնային ծառայությունների համար: Հաշվեկշռի գումարի գործողության ժամկետը 90 օրացուցային օր է, որից հետո չօգտագործված գումարը զրոյացվում է: «Բալանսի փոխանցում» ծառայությունը չի գործում լրացուցիչ հաշվեկշռի գումարի համար:

13:59 | 30.12.10 | Новости | 4183
«АрменТел» предоставит бесплатные телефоны Nokia и Samsung при подключении к тарифному плану «Для Тебя»
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня о бесплатном предоставлении мобильных телефонов Nokia и Samsung при подключении к тарифному плану «Для Тебя» и пополнении счета на 12 000, 15 000 или 17 000 драмов.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, при пополнении баланса на 12000 драмов абоненту на выбор будет предложен один из телефонов Nokia 1202, Nokia 1208, Nokia 1616, Samsung GT-E1080, Samsung GT-E1081 и Samsung GT-E1100. Пополнив счет на 15000 драмов, клиент получит в подарок один из телефонов Nokia 1661 или Nokia 1662, а при пополнении баланса на 17000 драмов – Nokia 1800, Samsung GT-E1150 или Samsung SGH-C270.
«В преддверии новогодних праздников единый оператор связи компания «АрменТел» предлагает клиентам возможность  преподнести своим родным и близким подарок – новый мобильный телефон с подключением к сети Beeline»,- отметил генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
Дополнительный баланс в размере 12000, 15000 и 17000 драмов может быть израсходован только на внутрисетевые голосовые услуги. Срок действия баланса - 90 календарных дней. По истечении срока вся неизрасходованная сумма обнуляется. Услуга «Баланс трансфер» не действует для суммы дополнительного баланса.