13:59 | 30.12.10 | Նորություններ | 4109
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է Nokia եւ Samsung բջջային հեռախոսների անվճար տրամադրման մասին «Քեզ համար» կանխավճարային սակագնային փաթեթին միանալու եւ հաշիվը 12 000, 15 000 կամ 17 000 դրամով լիցքավորելու դեպքում:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, հաշիվը 12 000 դրամով լիցքավորելու դեպքում բաժանորդին կառաջարկվեն Nokia 1202, Nokia 1208, Nokia 1616, Samsung GT-E1080, Samsung GT-E1081 եւ Samsung GT-E1100 մոդելներից մեկը: 15 000 դրամով հաշիվը լիցքավորելու դեպքում հաճախորդը նվեր կստանա Nokia 1661 կամ Nokia 1662 բջջային հեռախոս, իսկ 17 000 դրամի դեպքում` Nokia 1800, Samsung GT-E1150 կամ Samsung SGH-C270:
«Ամանորյա տոների նախաշեմին կապի միասնական օպերատոր «ԱրմենՏել» ընկերությունը հաճախորդներին հնարավորություն է ընձեռում իրենց հարազատներին եւ մտերիմներն նվիրել Beeline ցանցին միացած նոր բջջային հեռախոս»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
12 000, 15 000 եւ 17 000 դրամի լրացուցիչ հաշվեկշռի գումարը կարող է ծախսվել միայն ներցանցային ձայնային ծառայությունների համար: Հաշվեկշռի գումարի գործողության ժամկետը 90 օրացուցային օր է, որից հետո չօգտագործված գումարը զրոյացվում է: «Բալանսի փոխանցում» ծառայությունը չի գործում լրացուցիչ հաշվեկշռի գումարի համար:

13:59 | 30.12.10 | News | 4435
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline trademark) announced today free of charge provision of Nokia and Samsung cell phones given connection to “For You” tariff plan and replenishment of the account for 12 000, 15 000 or 17 000 AMD.
Mediamax was informed in the press service of the company that for replenishment of the account for 12 000 AMD, the subscriber will be given the chance to choose from Nokia 1202, Nokia 1208, Nokia 1616, Samsung GT-E1080, Samsung GT-E1081 and Samsung GT-E1100 cell phones. When replenishing the account for 15 000 AMD, the customer will be presented either Nokia 1661 or Nokia 1662, and while replenishing the account for 17 000 AMD – Nokia 1800, Samsung GT-E1150 or Samsung SGH-C270.
“On the threshold of the New Year Holidays, the integrated connection Company “ArmenTel” offers its customers the chance to make a present to their relatives and friends: a new cell phone with connection to Beeline network”, General Director of “ArmenTel” Company Igor Klimko stated.
The replenished balance at the volume of 12 000, 15 000 and 17 000 AMD can be used only for intranet voice services. The term of the balance expiry is 90 calendar days. Upon completion of the term, the entire unused sum will be zeroed. “Balance Transfer” service has no effect on the sum of the replenished balance.