13:37 | 26.08.10 | Նորություններ | 4062
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն այսօր ազդարարել է BlackBerry Bold 9700 սմարթֆոնի վաճառքի մեկնարկը:
Ինչպես հայտնել է Orange Armenia-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը, սմարթֆոնը կարելի է ձեռք բերել Orange-ի խանութներում 230 հազար դրամով:
«Սմարթֆոն գնողը միանում է «Ամեն ամիս» սակագնային պլանին, որի շրջանակներում նա կարող է ընտրել ինտերնետային ծառայությունների փաթեթներ` սկսած ամսական 7 500 դրամից»,- ասել է Արամ Մկրտչյանը:
Օգոստոսի 14-ին BlackBerry 3 մոդելների (BlackBerry Bold 9700, BlackBerry Bold 9000 եւ BlackBerry Storm 2 9520) վաճառքի մեկնարկի մասին  հայտարարել էր VivaCell-MTS օպերատորը:
Ռուսաստանյան «Վիմպելկոմ» ընկերության ներկայացուցիչ Արտյոմ Մինաեւը վերջերս հայտարարել է, որ «ԱրմենՏել»-ը չի նախատեսում վաճառել BlackBerry եւ կենտրոնանալու է իր բրենդային հեռախոսների վաճառքի վրա:

13:37 | 26.08.10 | News | 4050
Orange Armenia Marketing Director Aram Mkrtchyan informed that the Smartphone is available at Orange Stores at the price of 230 thousand AMD.
“The buyer of the Smartphone is connected to “Each Month” tariff plan, within the framework of which he/she can choose packages of internet services, the price for which starts from 7500 AMD per month”, Aram Mkrtchyan stated.
On August 14, “VivaCell-MTS” operator announced sale launch for three BlackBerry models: BlackBerry Bold 9700, BlackBerry Bold 9000 and BlackBerry Storm 2 9520.
Representative of Russian “VimpelCom” Artyom Minayev recently stated that “ArmenTel” company does not plan to sell BlackBerry and will focus on sale of its own brand phones.