15:51 | 01.07.10 | Նորություններ | 3687
Երեւան/Մեդիամաքս. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» ընկերությունն այսօր համագործակցության պայմանագիր է կնքել երեք բուհերի եւ Գիտությունների ազգային ակադեմիայի Միջազգային գիտակրթական կենտրոնի հետ:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, այսօր մի շարք բուհերի ուսանողներ ավարտել են պրակտիկան «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի դպրոցում եւ ստացել վկայականներ: Պրակտիկայի ընթացքում ուսանողներն ունկնդրել են դասախոսություններ եւ մասնակցել են մարքեթինգի, հասարակայնության հետ կապերի ու հաճախորդների սպասարկման թեմաներով գործնական պարապմունքների:
«Ելնելով մեր փորձից` մենք պարտավոր ենք օգնել ուսանողներին ճիշտ օգտագործել ակադեմիական գիտելիքները գործնականում»,- ասել է ընկերության տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

Гендиректор компании «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян
Ереван/Медиамакс/. Компания «ВиваСелл-МТС» подписала сегодня соглашения о сотрудничестве с тремя вузами и Международным научно-образовательным центром Национальной академии наук.
Как сообщает Медиамакс, сегодня же студенты ряда вузов завершили практику в школе «ВиваСелл-МТС» и получили свидетельства. В ходе практики студенты прослушали лекции и приняли участие в практических заданиях на темы маркетинга, связей с общественностью и обслуживания клиентов.
«Исходя из нашего опыта, мы обязаны помогать студентам в правильном использовании академических знаний на практике», – сказал гендиректор компании Ральф Йирикян.