15:51 | 01.07.10 | Նորություններ | 3687
Երեւան/Մեդիամաքս. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» ընկերությունն այսօր համագործակցության պայմանագիր է կնքել երեք բուհերի եւ Գիտությունների ազգային ակադեմիայի Միջազգային գիտակրթական կենտրոնի հետ:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, այսօր մի շարք բուհերի ուսանողներ ավարտել են պրակտիկան «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի դպրոցում եւ ստացել վկայականներ: Պրակտիկայի ընթացքում ուսանողներն ունկնդրել են դասախոսություններ եւ մասնակցել են մարքեթինգի, հասարակայնության հետ կապերի ու հաճախորդների սպասարկման թեմաներով գործնական պարապմունքների:
«Ելնելով մեր փորձից` մենք պարտավոր ենք օգնել ուսանողներին ճիշտ օգտագործել ակադեմիական գիտելիքները գործնականում»,- ասել է ընկերության տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

General Manager of the Company Ralph Yirikian
Yerevan/Mediamax/. "VivaCell-MTS" Company signed a cooperation agreement today with three institutes of higher education and the International Scientific-Educational Center of the National Academy of Sciences.
Mediamax reports that today students of a number of institutes of higher educational establishments completed trainings at "VivaCell-MTS" school and received certificates. In the course of the practical trainings, students were delivered lectures and took part in practical tasks on marketing, public relations and customer service.
"Basing on our experience, we have to render assistance to students as to correct use of academic knowledge in practice", said General Manager of the Company Ralph Yirikian.