14:26 | 17.05.10 | Նորություններ | 4073
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» ընկերության բաժանորդների օգտագործած ինտերնետ-թրաֆիկի ծավալը վերջին 6 ամիսների ընթացքում ավելացել է 7 անգամ:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, այդ տվյալներն այսօր կայացած մամուլի ասուլիսում ներկայացրել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը: Նա ասել է, որ «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի ավելի քան 2 մլն բաժանորդներից 800 հազարը մշտապես օգտվում են ընկերության ինտերնետային ծառայություններից:
Ռալֆ Յիրիկյանի խոսքերով, ամռանը «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի բաժանորդներին սպասում են 3G ցանցի ընդլայնում եւ նոր ծառայություններ:

14:26 | 17.05.10 | News | 4328
Yerevan/Mediamax/. Volume of internet traffic, consumed by “VivaCell-MTS” subscribers, increased sevenfold over the past 6 months.
Mediamax reports that these data were brought by “VivaCell-MTS” General Manager Ralph Yirikian at a news conference today. He stated that 800 thousands from over 2mln subscribers of “VivaCell-MTS” regularly use internet services of the company.
According to Ralph Yirikian, in summer, “VivaCell-MTS” subscribers will be presented by 3G network broadening and new services.