10:42 | 26.02.10 | Նորություններ | 4156
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը փետրվարի 24-25-ը մի շարք հանդիպումներ է անցկացրել Լիբանանի հայկական համայնքի երիտասարդ սերնդի ներկայացուցիչների հետ:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, հանդիպումները կայացել են “ՎիվաՍել-ՄՏՍ` բիզնես, որն ունի առաքելություն” նախաձեռնության շրջանակներում, եւ “Ռալֆ Յիրիկյանի այցը իր ծննդավայր հրաշալի հնարավորություն էր կիսվել հաջողության հասնելու սեփական փորձով”:
ՙՙ“ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ը վաստակել է Հայաստանում բջջային առաջատար օպերատորի հեղինակությունը: Այդ ճանապարհը հեշտ չէր, սակայն ցանկալի պտուղը ճաշակելու հնարավորությունը հաղթահարելի էր դարձնում բոլոր բարդությունները: Մենք կարողացանք հաջողության հասնել կառավարման ճիշտ մոդել ընտրելու, հաջողության հարցում երբեք չկասկածելու եւ մեր հասարակության համար կորպորատիվ պատասխանատվությամբ առաջնորդվելու  շնորհիվ: Այսօր ցանկանում եմ այստեղ նստած երիտասարդների աչքերում տեսնել անպայման հաջողելու այդ նույն կրակը: Հավատացեք, ոչինչ այնքան հաճելի չէ, որքան աշխատանքիդ արդյունքները տեսնելը”,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:
“ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրենը Լիբանանում հանդիպել է 10 հայկական դպրոցների աշակերտների հետ: Հանդիպման ընթացքում մասնակիցների համար կազմակերպվել է վիճակահանություն, որի արդյունքում վեց հաղթողներ հնարավորություն են ստացել այցելել Հայաստան եւ շրջել Հայաստանի պատմամշակութային տեսարժան վայրերում: “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ն ամբողջությամբ կհոգա Հայաստանում գտնվելու նրանց ճանապարհային եւ կեցության ծախսերը:
ՙՑանկացած հայ, աշխարհի որ անկյունում էլ լինի, այսուհետ Հայաստանում ունի  “ՎիվաՍել-ՄՏՍ” անունով ընտանիք, որն իր դռներն է բացում մեր հայրենակիցների առջեւ, որպեսզի նրանք էլ ավելի հպարտանան իրենց հայրենիքով: Մեր հաղթանակները պատկանում են յուրաքանչյուր հայի` որտեղ էլ նա լինի”,-ավելացրել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

Ереван/Медиамакс/. Гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян провел 24-25 февраля ряд встреч с представителями молодого поколения армянской общины Ливана.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, встречи состоялись в рамках инициативы «ВиваСелл-МТС - бизнес, у которого есть миссия» и «приезд Ральфа Йирикяна в страну своего рождения стал прекрасной возможностью поделиться своим опытом в достижении успеха».
««ВиваСелл-МТС» заслужила репутацию ведущего мобильного оператора Армении. Это был нелегкий путь, однако перспектива увидеть плоды своих стараний сделала все сложности преодолимыми. Мы смогли достичь успеха благодаря правильно выбранной модели управления, благодаря тому, что никогда не сомневались в своем успехе и руководствовались корпоративной ответственностью перед нашим обществом. Сегодня хотелось бы увидеть огонь желания достичь успеха горящим также в глазах сидящих здесь молодых людей. Поверьте, нет ничего приятней, чем видеть результаты своих трудов»,- сказал Ральф Йирикян.
Гендиректор «ВиваСелл-МТС» встретился в Ливане с учениками 10 армянских школ.
Во время встреч среди учеников была организована жеребьевка, шесть победителей которой получили возможность поехать в Армению и принять участие в туре по культурно-историческим местам Армении. ВиваСелл-МТС полностью покроет все затраты на дорогу и проживание студентов в Армении.
«Каждый армянин, в каком уголке планеты он бы ни находился, отныне имеет семью в Армении в лице «ВиваСелл-МТС», которая открывает свои двери перед нашими соотечественниками, давая им больше поводов гордиться своей родиной. Наши победы принадлежат каждому армянину - где бы он ни был», - добавил Ральф Йирикян.