10:42 | 26.02.10 | Նորություններ | 4156
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը փետրվարի 24-25-ը մի շարք հանդիպումներ է անցկացրել Լիբանանի հայկական համայնքի երիտասարդ սերնդի ներկայացուցիչների հետ:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, հանդիպումները կայացել են “ՎիվաՍել-ՄՏՍ` բիզնես, որն ունի առաքելություն” նախաձեռնության շրջանակներում, եւ “Ռալֆ Յիրիկյանի այցը իր ծննդավայր հրաշալի հնարավորություն էր կիսվել հաջողության հասնելու սեփական փորձով”:
ՙՙ“ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ը վաստակել է Հայաստանում բջջային առաջատար օպերատորի հեղինակությունը: Այդ ճանապարհը հեշտ չէր, սակայն ցանկալի պտուղը ճաշակելու հնարավորությունը հաղթահարելի էր դարձնում բոլոր բարդությունները: Մենք կարողացանք հաջողության հասնել կառավարման ճիշտ մոդել ընտրելու, հաջողության հարցում երբեք չկասկածելու եւ մեր հասարակության համար կորպորատիվ պատասխանատվությամբ առաջնորդվելու  շնորհիվ: Այսօր ցանկանում եմ այստեղ նստած երիտասարդների աչքերում տեսնել անպայման հաջողելու այդ նույն կրակը: Հավատացեք, ոչինչ այնքան հաճելի չէ, որքան աշխատանքիդ արդյունքները տեսնելը”,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:
“ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրենը Լիբանանում հանդիպել է 10 հայկական դպրոցների աշակերտների հետ: Հանդիպման ընթացքում մասնակիցների համար կազմակերպվել է վիճակահանություն, որի արդյունքում վեց հաղթողներ հնարավորություն են ստացել այցելել Հայաստան եւ շրջել Հայաստանի պատմամշակութային տեսարժան վայրերում: “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ն ամբողջությամբ կհոգա Հայաստանում գտնվելու նրանց ճանապարհային եւ կեցության ծախսերը:
ՙՑանկացած հայ, աշխարհի որ անկյունում էլ լինի, այսուհետ Հայաստանում ունի  “ՎիվաՍել-ՄՏՍ” անունով ընտանիք, որն իր դռներն է բացում մեր հայրենակիցների առջեւ, որպեսզի նրանք էլ ավելի հպարտանան իրենց հայրենիքով: Մեր հաղթանակները պատկանում են յուրաքանչյուր հայի` որտեղ էլ նա լինի”,-ավելացրել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

Yerevan/Mediamax/. General Manager of “VivaCell-MTS” Ralph Yirikian held a number of meetings with representatives of the younger generation of the Armenian community of Lebanon on February 24-25.
Mediamax was informed in the press service of the company that the meetings took place within the framework of “VivaCell-MTS – Business with Mission” initiative, and “being hosted at his birthplace was a good chance for Ralph Yirikian to share his experience of success”.
“VivaCell-MTS has deserved the fame of Armenia’s leading mobile operator. This was not an easy path to pass, but the willingness to see the fruits of our labors would help overcome all the hardships. We managed to succeed, because we chose the proper model of management, we chose to never hesitate in our success and we were guided by the understanding of the Corporate Responsibility towards our community. I owe this to VivaCell-MTS family and my birthplace, because years ago my notion of homeland and the decision to be useful to it were formed here. We managed to success because we believed. I want to see that very flame of faith in success burning in the eyes of the young people sitting here today. Believe me, there is nothing more pleasant than the feeling of achievement,” Ralph Yirikian stated.
“VivaCell-MTS” General Director met with students of 10 Armenian schools in Lebanon. A draw was organized for the students of those educational institutions. 6 winners of the draw have got an opportunity to visit Armenia and engage in a walk through the cultural-historical sites of Armenia. VivaCell-MTS will fully cover all travel and stay expenses of the students in Armenia.
“Any Armenian all around the world has now a family back home with VivaCell-MTS opening all doors to make our compatriots even prouder of their homeland. Our achievement is dedicated to each and every Armenian no matter where he/she is,” added Ralph Yirikian.