Երեւան /Մեդիամաքս/. “Արմենիան Դեյթաքոմ Քամփնի”-ն (ADC) հուլիսի 15-ից 31-ը կիրականացնի “Վճարեք քիչ, ստացեք շատ” ակցիան, որը հնարավորություն է տալիս կատարել նշանակալից տնտեսումներ եւ միաժամանակ օգտվել տարբեր առավելություններից՝ լայնաշերտ ինտերնետի ու Դատա Պրո ծառայությունների նոր կետերի միացումների դեպքում։
Ընկերություններին հնարավորություն է տրվում կնքելու 3 տարվա պայմանագիր, լայնաշերտ ինտերնետի եւ/կամ Դատա Պրո տվյալների հաղորդման ծառայությունների ձեռքբերման համար եւ ստանալ 15% զեղչ, ամեն ամիս, բոլոր 36 ամիսների ընթացքում, առանց վճարելու սովորաբար կիրառվող միացման վարձը։
“Վճարեք քիչ, ստացեք շատ” արշավը տարածվում է ADC-ի բոլոր ծառայությունների վրա, որոնք մշակված են մեծ, միջին եւ փոքր ձեռնարկությունների, ինչպես նաև ինտերնետ պրովայդերների համար` Ինտերնետ Օֆիս, Ինտերնետ Էնթերփրայս, Ինտերնետ Օֆիս Պրովայդերների համար, Ինտերնետ Օֆիս Մինի ։
ADC-ի ամառային առաջարկները մշակված են բավարարելու ընկերությունների երկարաժամկետ պահանջները՝ հաշվի առնելով այն կարևոր հանգամանքը, որ ճգնաժամի պայմաններում ընկերություններն ունեն լրացուցիչ աջակցության կարիք։
ADC-ի Ինտերնետի հասանելիության եւ տվյալների փոխանցման ծառայությունների վերաբերյալ մանրամասն տեղեկությունները հասանելի են www.adc.am կայքում:

17:26 | 14.07.09 | Новости | 5185
Ереван /Медиамакс/. С 15 по 31 июля интернет-провайдер «Армениан Дейтаком Компани» (ADC) проведет кампанию «Заплати меньше, получи больше!», которая даст возможность подсоединиться к широкополосному интернету и воспользоваться услугами «Data Pro» на льготных и экономичных условиях.
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе ADC, компаниям предоставляется возможность заключить 3-х летний договор на приобретение услуг передачи данных «Data Pro» и/или широкополосного интернета, без обычной оплаты подключения, и получить скидку в 15% каждый месяц, на все 36 месяцев действия договора.
Кампания «Заплати меньше, получи больше!» распространяется на все услуги ADC, разработанные для предприятий малого, среднего и большого типа, а также интернет-провайдеров - «Интернет-офис», «Интернет Энтерпрайз», «Интернет Офис для Провайдеров» и «Интернет Офис Мини».
Летние предложения ADC спроектированы специально в соответствии с долгосрочными требованиями организаций, а также с учетом того, что в условиях кризиса некоторым организациям нужна дополнительная поддержка, отметили в компании.