16:20 | 30.01.25 | Նորություններ | 15580
Viva-ն մշակել է «UNLIM Basic» սակագնային պլանը, որպեսզի բաժանորդներն այլեւս չմտածեն ծախսվող ՄԲ-երի մասին եւ օգտվեն ինտերնետից առանց սահմանափակումների:
Viva-ի «UNLIM Basic» սակագնային պլանը բոլոր նրանց համար է, ովքեր ինտերնետը գերադասում են զանգերից:
«Մեր բաժանորդներն օրեցօր ավելի քիչ են օգտվում ավանդական ձայնային ծառայություններից եւ նախընտրում են ինտերնետը հաղորդակցության ու շփման համար։ Այս միտումը շարունակվում է արդեն մի քանի տարի, եւ մենք մշտապես արձագանքում ենք նմանատիպ փոփոխություններին՝ ներկայացնելով նորարար լուծումներ: Viva-ն առաջարկում է «Unlim Basic» սակագնային պլանը, որը նրանց համար է, ովքեր ինտերնետը գերադասում են զանգերից: Սա լավագույն ընտրությունն է նրանց համար, ովքեր կարեւորում են հարմարավետ, հասանելի եւ ազատ հաղորդակցությունը թվային դարաշրջանում»,- ասել է Viva-ի գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը:
«UNLIM Basic» սակագնային պլանը նախատեսված է առավելապես ինտերնետի միջոցով շփումը նախընտրող կանխավճարային եւ հետվճարային բաժանորդների համար:
Սակագնային պլանը ներառում է՝
•    անսահմանափակ ինտերնետ
•    200 րոպե խոսելաժամանակ՝ Viva-ի ցանցի ներսում, ՀՀ բոլոր օպերատորների, ՄՏՍ Ռուսաստանի, ԱՄՆ-ի, Կանադայի եւ Հնդկաստանի ցանցեր զանգերի համար, ինչպես նաեւ 300 SMS՝ դեպի ՀՀ բջջային ցանցեր
•    հիմնական րոպեների փաթեթը սպառելուց հետո 10 000 ներցանցային րոպե խոսելաժամանակ:
Սակագնային պլանի արժեքը 3500 դրամ է՝ կանխավճարային բաժանորդների դեպքում՝ 30 օրվա, իսկ հետվճարայինների՝օրացուցային 1 ամսվա համար:
Կանխավճարային տարբերակն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է ուղարկել *208*3500# հրահանգը, իսկ հետվճարայինը՝ «Արագ» ծառայությամբ (*198*3500#) կամ այցելելով Viva-ի սպասարկման կենտրոն։

16:20 | 30.01.25 | Новости | 20615
Viva разработал тарифный план «UNLIM Basic», позволяющий абонентам пользоваться интернетом без ограничений трафика и без оглядки на количество потраченных МБ-ов своего пакета услуг.
Тарифный план «UNLIM Basic» от Viva предназначен для всех тех, кто предпочитает голосовым услугам интернет
«Наши клиенты все реже пользуются традиционными голосовыми услугами и все чаще предпочитают общение и взаимодействие в интернете. Это − тенденция последних лет, и внедрение инновационных решений − наш ответ на происходящие изменения. Предлагаемый Viva тарифный план «UNLIM Basic» рассчитан на тех, кто звонкам предпочитает интернет. «UNLIM Basic» выбор тех, кто ценит комфортное, доступное и свободное общение в цифровую эпоху», − отметил генеральный директор Viva Армен Аветисян.
В современном мире интернет перестал быть только средством общения, интернет − жизненная необходимость. Тарифный план «UNLIM Basic» рассчитан на предоплатных и постоплатных абонентов, выбирающих для общения интернет.
В рамках тарифного плана абонент получает:
•    пакет безлимитного интернета
•    200 минут разговорного времени внутри сети Viva, а также в направлении сетей Армении, сети МТС Россия, сетей США, Канады и Индии
•    возможность отправки 300 SMS на мобильные сети Армении
А после исчерпания базового пакета разговорного времени, абонент получает 10 000 минут для звонков внутри сети компании Viva.
Для постоплатных абонентов стоимость пользования тарифным планом «UNLIM Basic» составляет 3500 драмов за 1 календарный месяц. За ту же сумму, предоплатные абоненты могут воспользоваться тарифного планом в течение 30 дней.
Для подключения предоплатной опции необходимо отправить команду *208*3500#, а для постоплатной можно воспользоваться услугой «Быстро» (отправив команду *198*3500#), либо посетить ближайший центр обслуживания Viva.