14:43 | 12.06.24 | Նորություններ | 18827
Ֆուտբոլային առաջնության խաղերը կցուցադրվեն Արմենիա TV եւ Արմենիա Պրեմիում հեռուստաալիքներով։ Ընդհանուր առմամբ, կցուցադրվի 51 հանդիպում, որոնցից վեցը կընթանա զուգահեռ նույն ժամին։ Ուստի բոլոր խաղերը դիտելու հնարավորություն կունենան միայն Ucom-ի բաժանորդները՝ ունենալով բացառիկ հասանելիություն Արմենիա Պրեմիում հեռուստաալիքին։
«Առաջին անգամը չէ, որ Ucom-ը հանդես է գալիս որպես ֆուտբոլային եվրոպական մրցաշարի ցուցադրման գլխավոր գործընկեր, եւ մեր բաժանորդները սովոր են, որ իրենց համար այս մրցաշարը պիտի վերածվի տոնի։ Մենք պարզապես պարտավոր էինք նրանց հույսերն արդարացնել, ու այժմ բոլորս մեծ ոգեւորությամբ պատրաստվում ենք մեր սիրելի թիմերի խաղերին հետեւելու լավագույն որակով Ucom-ի ցանցում», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Մրցաշարը տեղի կունենա հունիսի 14-ից մինչեւ հուլիսի 14-ը։ Հունիսի 18-ից սկսած՝ բոլոր ֆուտբոլասերները կկարողանան օգտվել Ucom–ի եւս մեկ առաջարկից՝ ցանկացած Unity փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում կարող են ձեռք բերել TV iFFALCON LCD Smart 4K TV 55’ հեռուստացույցն ընդամենը 139.900 դրամով: Արդյունքում բաժանորդը կստանա նոր հեռուստացույց՝ 4K-HDR Google TV, Հայաստանի ամենաարագ տան ինտերնետին հասանելիություն, մինչեւ 210+ հեռուստաալիքներ ու շատ ներառումներով հեռախոսի փաթեթ։

14:43 | 12.06.24 | News | 16443
Football championship games will be shown on Armenia TV and Armenia Premium TV channels. A total of 51 matches will be broadcasted, six of which will be played simultaneously. Therefore, Ucom subscribers will have the opportunity to watch all the games, having exclusive access to Armenia Premium TV channel.
"It is not the first time that Ucom is the main partner of the European football tournament, and our subscribers are used to the fact that this tournament will turn into an event for them. We simply had to justify their hopes, and now we are all excitedly preparing to watch the games of our favorite teams in the best quality on the Ucom network," said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
It is worth mentioning that the tournament will take place from June 14 to July 14. In this regard, starting from June 18, all football fans will be able to take advantage of another Ucom offer: if you subscribe to any Unity package for 12 months, you can purchase the TV iFFALCON LCD Smart 4K TV 55' for only AMD 139,900. As a result, the subscriber will receive a new TV: 4K-HDR Google TV, access to the fastest home internet in Armenia, up to 210+ TV channels and a phone package with many inclusions.