14:43 | 12.06.24 | Նորություններ | 18827
Ֆուտբոլային առաջնության խաղերը կցուցադրվեն Արմենիա TV եւ Արմենիա Պրեմիում հեռուստաալիքներով։ Ընդհանուր առմամբ, կցուցադրվի 51 հանդիպում, որոնցից վեցը կընթանա զուգահեռ նույն ժամին։ Ուստի բոլոր խաղերը դիտելու հնարավորություն կունենան միայն Ucom-ի բաժանորդները՝ ունենալով բացառիկ հասանելիություն Արմենիա Պրեմիում հեռուստաալիքին։
«Առաջին անգամը չէ, որ Ucom-ը հանդես է գալիս որպես ֆուտբոլային եվրոպական մրցաշարի ցուցադրման գլխավոր գործընկեր, եւ մեր բաժանորդները սովոր են, որ իրենց համար այս մրցաշարը պիտի վերածվի տոնի։ Մենք պարզապես պարտավոր էինք նրանց հույսերն արդարացնել, ու այժմ բոլորս մեծ ոգեւորությամբ պատրաստվում ենք մեր սիրելի թիմերի խաղերին հետեւելու լավագույն որակով Ucom-ի ցանցում», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Մրցաշարը տեղի կունենա հունիսի 14-ից մինչեւ հուլիսի 14-ը։ Հունիսի 18-ից սկսած՝ բոլոր ֆուտբոլասերները կկարողանան օգտվել Ucom–ի եւս մեկ առաջարկից՝ ցանկացած Unity փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում կարող են ձեռք բերել TV iFFALCON LCD Smart 4K TV 55’ հեռուստացույցն ընդամենը 139.900 դրամով: Արդյունքում բաժանորդը կստանա նոր հեռուստացույց՝ 4K-HDR Google TV, Հայաստանի ամենաարագ տան ինտերնետին հասանելիություն, մինչեւ 210+ հեռուստաալիքներ ու շատ ներառումներով հեռախոսի փաթեթ։

14:43 | 12.06.24 | Новости | 19124
Компания Ucom в этом году снова выступила в качестве главного партнера показов игр чемпионата УЕФА EURO 2024.
Матчи первенства можно будет смотреть в эфире телеканалов Армения TV и Армения Премиум. В целом состоится показ 51 матча, шесть из которых будут проходить в одно и то же время, и только абоненты Ucom смогут увидеть все встречи благодаря эксклюзивному доступу к телеканалу Армения Премиум.
«Ucom не в первый раз выступает в качестве главного партнера показов европейского футбольного первенства, и наши абоненты привыкли, что для них оно становится настоящим праздником. Мы были просто обязаны снова оправдать их надежды, и теперь все вместе с воодушевлением ждем, когда можно будет смотреть матчи с участием наших любимых команд в лучшем качестве в сети Ucom», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Отметим, что чемпионат будет проходить с 14 июня по 14 июля. В этой связи с 18 июня любители футбола смогут воспользоваться специальной акцией: при оформлении подписки на пакет Unity сроком на 12 месяцев абоненты смогут приобрести телевизор iFFALCON LCD Smart 4K TV 55’ со скидкой, всего за 139.900 драмов.  В итоге абонент получит новый телевизор 4K-HDR Google TV, самый быстрый домашний интернет в Армении, возможность смотреть до 210+ телеканалов, а также большой пакет минут и СМС-сообщений.