16:17 | 27.09.23 | Նորություններ | 20705
«Յուքոմ» ընկերությունն Արցախից բռնի տեղահանված հայրենակիցներին առաջարկում է միանալ շարժական կապի ծառայության Level Up 1800 կանխավճարային սակագնային պլանին եւ 6 ամիս շարունակ անվճար օգտվել նշյալ սակագնային պլանի ներառումներից։
Սեպտեմբերի 28-ից ՀՀ ժամանող արցախահայերը կկարողանան 6 ամիս անվճար օգտվել նաեւ Level Up 2900 կանխավճարային սակագնային պլանի ներառումներից։
Մասնավորապես, միանալով Level Up 2900 կանխավճարային սակագնային պլանին՝ բաժանորդները 30 օրը մեկ կստանան 450 րոպե տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու, 8 ԳԲ՝ գերարագ շարժական ինտերնետից օգտվելու, ինչպես նաեւ 300 SMS՝ տեղական բոլոր ցանցեր եւ Արցախ ուղարկելու համար։ Բացի այդ, բաժանորդները կկարողանան օգտվել 28 հայտնի եւ հաճախակի կիրառվող հավելվածներից, ինչպիսիք են Facebook-ը, Instagram-ը, Messenger-ը, WhatsApp-ը, Telegram-ը, Viber-ը, Zangi-ն կամ gg-ն՝ չսպառելով ներառումների մեգաբայթերը։
Իսկ Level Up 1800 կանխավճարային սակագնային պլանն ընտրելով՝ բաժանորդները 30 օրը մեկ կստանան 200 րոպե՝ տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու, 6 ԳԲ՝ գերարագ շարժական ինտերնետից օգտվելու, ինչպես նաեւ 200 SMS՝ տեղական բոլոր ցանցեր եւ Արցախ ուղարկելու համար։ Ավելին, բաժանորդները կկարողանան օգտվել 19 հայտնի եւ հաճախակի կիրառվող հավելվածներից, ինչպիսիք են WhatsApp-ը, Telegram-ը, Viber-ը, Messenger-ը, Zangi-ն կամ gg-ն՝ չսպառելով ներառումների մեգաբայթերը:
«Մտերիմների հետ կապի մեջ մնալը շատ կարեւոր է բոլոր իրավիճակներում։ Մեր սիրելի հայրենակիցները կարող են բաժանորդագրվել ինչպես Գորիսում տեղակայված Ucom շարժական խանութում, այնպես էլ երկրում գործող 78 վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոններից ցանկացածում», - ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Արցախի գրանցումով մեկ անձնագրով հնարավոր է ձեռք բերել առավելագույնը 2 SIM-քարտ, իսկ տրամադրվող հեռախոսահամարը կակտիվանա անմիջապես քարտի ձեռքբերման պահին։

16:17 | 27.09.23 | Новости | 20684
Компания Ucom предлагает соотечественникам, вынужденным переселенцам из Арцаха, подключиться к предоплатному тарифному плану услуги мобильной связи Level Up 1800 и бесплатно воспользоваться вложениями указанного тарифного плана в течение 6 месяцев.
С 28 сентября, прибывающие в РА арцахские армяне смогут в течение 6 месяцев бесплатно воспользоваться вложениями в том числе и предоплатного тарифного плана Level Up 2900.
В частности, при подключении к предоплатному тарифному плану Level Up 2900, абоненты каждые 30 дней будут получать 450 минут для звонков во все местные сети, в Арцах, США и Канаду, 8 ГБ высокоскоростного мобильного интернета, а также 300 SMS-сообщений для отправки во все местные сети и Арцах. Более того, абоненты смогут использовать 28 популярных приложений, таких как Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp, Telegram, Viber, Zangi или gg, не расходуя при этом мегабайты из основных вложений.
А при выборе предоплатного тарифного плана Level Up 1800, абоненты каждые 30 дней будут получать 200 минут для звонков во все местные сети, в Арцах, США и Канаду, 6 ГБ высокоскоростного мобильного интернета, а также 200 SMS-сообщений для отправки во все местные сети и Арцах. Кроме того, абоненты смогут использовать 18 популярных приложений, таких как WhatsApp, Telegram, Viber, Messenger, Zangi или gg, не расходуя при этом мегабайты из основных вложений.
«Оставаться на связи со своими близкими крайне важно в любых ситуациях. Наши дорогие соотечественники могут стать абонентами Ucom в мобильном магазинчике Ucom, расположенном в Горисе, а также в любом из действующих в стране 78 центров обслуживания абонентов", - отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Добавим, что на один паспорт с арцахской пропиской приходится максимум 2 SIM-карты, причем предоставляемый номер телефона будет активирован сразу же при покупке карты.