09:20 | 15.07.19 | Նորություններ | 10091
Beeline-ը հայտարարում է ֆիքսված հեռախոսակապի երեք նոր սակագնային փաթեթների գործարկման մասին՝ իրավաբանական անձանց համար։
Հետվճարային սակագնային փաթեթների թարմացված տեսականին բիզնեսին առաջարկում է փաթեթում ներառված խոսելաժամանակ, որը կարելի է օգտագործել Հայաստանի, Արցախի, ԱՄՆ-ի, Կանադայի եւ Չինաստանի բոլոր ֆիքսված եւ բջջային ցանցերին, ինչպես նաեւ Ռուսաստանի Beeline ցանցի հեռախոսահամարներին զանգահարելու համար:
Նոր շարքի սկզբնական սակագնային փաթեթն է «Բիզնես4900» այլընտրանքայինը, որն ամսական 4900 դրամի դիմաց բաժանորդին տրամադրում է 450 րոպե ներառված խոսելաժամանակ եւ անսահմանափակ զանգեր «փակ խմբի» ներսում: Առաջատար «Բիզնես 9900» այլընտրանքային փաթեթը ներառում է ամսական 1100 րոպե խոսելաժամանակ:
«Մենք Beeline-ում ուշադրությամբ հետեւում ենք բաժանորդներից ստացվող հետադարձ կապին: Բիզնես սեգմենտի մեր գործընկերները ցանկացել են տեսնել խոսելաժամանակի փաթեթ, որը հնարավոր կլիներ օգտագործել ոչ միայն տեղական ուղղությունների, այլեւ արտասահմանյան զանգերի համար: Այժմ մեր գործընկերներին ներկայացնում ենք սակագնային փաթեթների նոր շարք, որում առավելապես հաշվի են առնվել նրանց առաջարկությունները: Վստահ եմ, որ բիզնես սեգմենտը կգնահատի մեր ֆիքսված հեռախոսակապի նոր ունիվերսալ առաջարկը», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

09:20 | 15.07.19 | News | 9168
Beeline has announced the launch of three new tariff plans for landline connection, designed for legal entities.
The updated range of post-paid tariff plans offers businesses minutes that can be used for calls to all landline and mobile networks in Armenia, Artsakh, USA, Canada and China, and to Beeline Russia network.
The first tariff plan is Business 4900, which provides 450 minutes and unlimited calls within a private group for the monthly fee of AMD 4900. The leading Business 9900 bundle includes 1100 minutes per month.
“Beeline closely follows the feedback from subscribers. Our partners in the business sectors requested a service bundle that would include minutes and allow not only local calls, but international ones as well. We introduce a new range of tariff plans to our partners, which take into account their suggestions. I am certain the business sector will appreciate Beeline’s new universal offer for landline connection,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.