Itel.am կայքի շնորհանդեսը 2009թ. մարտի 25-ին
Շնորհանդեսին մասնակցել էին «Վիվասել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը եւ «ԱրմենՏել»-ի հասարակայնության հետ կապերի վարչության պետ Անուշ Բեղլոյանը:
www.Itel.am-ը ստեղծվեց որպես հարթակ` Հայաստանի հեռահաղորդակցության, ինտերնետի, տեղեկատվական տեխնոլոգիաների եւ նորարարությունների լուսաբանման համար:
«10 տարի անց կարող ենք փաստել, որ www.Itel.am-ը կայացել է եւ Հայաստանի ՏՏ եւ հեռահաղորդակցության ոլորտը լուսաբանող ամենաճանաչված կայքն է: Այսօր մենք մեծ ուշադրություն ենք հատկացնում ստարտափներին եւ պատրաստ ենք աջակցել նրանց կայացմանը», - ասել է Մեդիամաքսի տնօրեն Արա Թադեւոսյանը:

09:17 | 27.03.19 | News | 8899
The presentation was attended by VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian and Head of Public Relations Service of ArmenTel Anush Begloyan.
www.Itel.am was established as a platform for coverage of news on Armenia’s sectors of telecommunications, IT and innovations.
“10 years later we can state that www.Itel.am has developed to become the most recognized website covering news on Armenia’s IT and telecommunications sectors. Today we attach special importance to startups, being ready to support them,” Director of Mediamax Ara Tadevosyan said.