11:59 | 27.12.18 | Նորություններ | 23706
Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներն ամանորյա տոներին կաշխատեն ուժեղացված ռեժիմով։ Բաժանորդների հարմարության համար դեկտեմբերի 31-ին ընկերության գրասենյակները բաց կլինեն մինչեւ 16։00-ն, նաեւ Երեւանի ու մարզերի խոշոր գրասենյակները կվերադառնան աշխատանքի 2019 թ․ հունվարի 3-ից։
«Զվարթնոց» օդանավակայանի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակը կաշխատի շուրջօրյա՝ առանց հանգստյան օրերի։
«Beeline-ը մշտապես մեծ ուշադրություն է դարձնում սպասարկման որակին եւ բաժանորդների հարմարությանը։ Նույնիսկ ամանորյա տոներին մենք ձգտում ենք առավել մոտ լինել մեր բաժանորդներին եւ պատրաստ ենք առաջարկել որակյալ սպասարկում եւ օգնություն՝ ինչպես գրասենյակներում, այնպես էլ հաճախորդների սպասարկման կենտրոնում եւ սոցցանցերում», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Տոների ընթացքում Beeline-ի բոլոր՝ Երեւանի եւ մարզերի գրասենյակների աշխատանքային գրաֆիկին կարելի է ծանոթանալ կայքում:
Բաժանորդները կարող են իրենց հետաքրքրող հարցերով դիմել 0611 անվճար համարով, կամ կապվել օպերատորի հետ՝ հաղորդագրություն ուղարկելով Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջին։
Ռոումինգում գտնվող բաժանորդների համար ցանկացած երկրում գործում է սպասարկման +374 8000 0612 անվճար հեռախոսահամարը։

11:59 | 27.12.18 | Новости | 22881
Для удобства абонентов все офисы компании 31 декабря будут работать до 16:00, а крупнейшие офисы в Ереване и регионах возобновят работу с 3 января 2019 года. Офис продаж и обслуживания в аэропорту «Звартноц» будет работать круглосуточно, без выходных.
«Beeline всегда уделяет большое внимание качеству обслуживания и комфорту абонентов. Даже в новогодние праздники мы стремимся быть максимально близко к клиентам и готовы предложить качественное обслуживание и свою помощь как в офисах, так и с помощью колл-центра и социальных сетей», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Узнать рабочие часы всех офисов Beeline в Ереване и регионах в праздничные дни можно на сайте www.beeline.am.
Отметим, что абоненты могут обращаться за помощью в службу по обслуживанию клиентов по бесплатному номеру 0611 или, связавшись с оператором в чате на официальной странице Beeline Armenia в Facebook.
Для абонентов Beeline в роуминге в любой стране действует бесплатный номер поддержки +374 8000 0612.