14:48 | 08.10.18 | Նորություններ | 15516
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 1-ից մինչեւ 30-ը (ներառյալ), ցանկացած սմարթֆոնի գնորդ հնարավորություն կստանա մասնակցել 27 iPhone SE (32 ԳԲ) եւ 54 Honor 9 Lite սմարթֆոնների խաղարկությանը:
Խաղարկությանը մասնակցելու համար սմարթֆոնը պետք է ձեռք բերել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոններից` կանխիկ կամ ապառիկ եղանակով: Գործարքը կատարելուց հետո պետք է պահպանել գնված սմարթֆոնը եւ ՀԴՄ կտրոնը (վաճառքի անդորրագիրը):
Ընկերությունում նշել են, որ սմարթֆոնների խաղարկությունները տեղի են ունենալու «ՄՏՍ Հայաստան» ՓԲԸ-ի կողմից մշակված ծրագրային ապահովման միջոցով՝ հոկտեմբերի 2-ից մինչեւ նոյեմբերի 1-ը: Նշված ժամանակահատվածում շաբաթ եւ կիրակի օրերին գնված սմարթֆոնների մասով խաղարկությունները տեղի են ունենալու այդ շաբաթ եւ կիրակի օրերին հաջորդող աշխատանքային օրը:
Խաղարկության արդյունքների հրապարակմանը կարելի է հետեւել առցանց՝ «ՄՏՍ Հայաստան» ՓԲԸ ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջում: Արդյունքների հրապարակումները տեղի են ունենալու խաղարկության յուրաքանչյուր օր՝ 11:00-ին, իսկ շաբաթ եւ կիրակի օրերին գնված սմարթֆոնների մասով խաղարկության արդյունքները՝ հաջորդող աշխատանքային օրը՝ 21:00-ին:

14:48 | 08.10.18 | Новости | 15631
ВиваСелл-МТС сообщает, что с 1 по 30 октября (включительно) любому покупателю смартфона будет представлена возможность участвовать в розыгрыше 27 смартфонов iPhone SE (32 ГБ) и 54 Honor 9 Lite.
Для участия в розыгрыше нужно приобрести смарфон из центров обслуживания ВиваСелл-МТС наличными или в кредит. После сделки нужно сохранить купленный смартфон и чек (квитанцию о продаже).
В компании отметили, что смартфоны будут разыгрываться с 2 октября до 1 ноября с помощью программного обеспечения, разработанного ЗАО «МТС-Армения». В отмеченные дни розыгрыш купленных в субботу и воскресенье смартфонов состоится в последующий рабочий день.
За оглашением результатов розыгрыша можно наблюдать онлайн на официальной странице ЗАО «МТС-Армения» в Фейсбук. Результаты будут публиковаться в 11:00 каждый рабочий день, а результаты розыгрыша по купленным в субботу и воскресенье смартфонам – в последующий рабочий день в 21:00.